Dermokil Hedef Büyüttü…

Ülkemizdeki kozmetik ve dermokozmetik sektörü, son yıllarda üretilen ürün çeşitliliği ve ihracat rakamlarıyla büyüme gösteriyor. Türk kozmetik sektörünün ihracat rakamlarının gün geçtikçe artması, ürünlerin kalitesinin arttığının ve dünya standartlarına yaklaştığının en büyük göstergesi olarak kabul ediliyor.

biorichi çay agaci merhemi

Dermokil Yönetimi, “Biz Dermokil olarak 27 ülkeye ihracat yapıyoruz. İhracat hedeflerimizi 2012 yılında 1 milyon 500 bin dolardan 5 milyon dolara çıkardık. AR-GE çalışmalarıyla ürün gamımızı yenileyerek ve geliştirerek ihracat yapacağımız ülkeleri artırmayı hedefliyoruz” diyor.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
2016-12-10T17:44:04+00:00 By |Categories: Haberler|Tags: |Yorum yok

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı