Biktisel Kozmetik ‘te yerli marka…

2001’de Bandırma’da 1 milyon dolarlık yatırımla kurulan Aren Kozmetik, kişisel bakım ürünleri, şampuanlan, kremler, duş jelleri, alkolsüz vücut spreyleri meyve kolonyalan ve 400 ‘ yakın versiyon kokusu ile tüketiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Venila Perfume Shoplar’ı hızla yaymak istediklerini ve ürünlerini öncelikle tüm Türkiye’ye daha sonra da yurtdışına açmak istediklerini ifade eden Aren Kozmetik, uzun vadede ise hedeflerinin entegre bir tesis haline gelerek, kendi bitkilerini yetiştirip, kendi yağ ve ekstraktlarını hazırlamak olduğunu söyledi.

doğal kozmetik

Aren Kozmetik’in temellerinin 2001 yılında Balıkesir Bandırma’da İksir Parfümevi olarak atıldığını belirten yetkililer, toplam bin metrekarelik üretim ajanında IFRA (International Fragrance Association) standartlarına uygun hammaddeler kullanarak üretim yaptıklarını dile getirdi İlgen Coşkun, “Müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye en yüksek dikkat ve saygıyı göstererek kozmetik ve parfümeri sektöründeki öncü üreticilerden biri olmayı hedefliyoruz” dedi.

Ürünlerin satış ve pazarlamasını ağırlıklı olarak belirli bir konseptte oluşturdukları ve şu anda beş şehirde altı bayiye ulaşan Venilia Perfume Shoplar ile yapacaklarım vurgulayan firma, Novocare ve Venilia markaları için cilt uzmanlan yetiştirdiklerini söyledi. Aren Kozmetik’in Danışmanı, tüm ürünlerde tamamen doğal, hammaddeleri üzerinde AB ülkelerinde ve ABD’de birçok klinik çalışması yapılmış, yan etkisi olmayan, toksik kalıntı buakmayan, standardizasyonu yapılmış ve tamamen güvenli bitkisel yağlan kullandıklarını belirtti.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
2016-12-10T17:44:04+00:00 By |Categories: Haberler|Tags: , |Yorum yok

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı