Avedien Yüz Bakım Kremi

Avedien Yüz Bakım Kremi, Hassas yüz bakımı için geliştirilmiş, besleyici, koruyucu ve nemlendirici krem. Yağlı ve yapışkan olmayan yapısı sayesinde Avedien cilt tarafından hızla emilir.

Doğal E vitamini: Cildin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar, cildi derinlemesine nemlendirir, korur. Avedien Yüz Bakım Kremi Kuvvetli antioksidan özelliğinden dolayı cildi çevresel hasarlara ve yıpranmalara karşı korur. Avedien Yüz Bakım Kremi Cildi kuru ve ölü deri hücrelerinden arındırır.

Argan yağı: Nemlendirici etkisi çok güçlüdür, cildi güneşe, kötü hava şartlarına, soğuk, çatlak ve gerginliklere karşı korur. Avedien hem gündüz hem de gece kullanıldığında kuru ve nemli cilt arasında denge kurar.

avedien

Kuru ciltleri en üst seviyede nemlendirir. Cildin genç kalması için savaşır. Avedien ciltteki çatlakların kısa sürede kapanmasına, ciltteki bazı yaraların iyileşmesine yardımcı olur.

Kayısı yağı: Tüm ciltlere uygun olan kayısı yağı, cilde doğal bir canlılık ve parlaklık kazandırır. Cildin nemlenmesinde ve yaşlanma ile ortaya çıkan kırışıklıkların giderilmesinde de büyük rol oynar. Avedien vitamin ve mineraller bakımından oldukça zengindir, cildi yıpranmalara karşı korur.

Gülyağı: Cildi besler ve canlılık verir; temizler ve cilt lekelerinin doğal olarak giderilmesine yardımcı olur.

Kullanım: Temiz cilde hafif masaj ile uygulanır. Hem gündüz hem de gece kullanımı için uygundur.

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

 

özel fiyat için tıklayın

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
2016-12-10T17:44:05+00:00 By |Categories: Avedien|Tags: , |Yorum yok

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı