Biorichi Doğal Makyaj Temizleme Sütü ile Makyaj kalıntılarına elveda

Biorichi Doğal Makyaj Temizleme Sütü, cildi hiçbir makyaj kalıntısı bırakmayacak şekilde temizlerken, aynı zamanda cildi besliyor ve canlandırıyor. %95 oranında doğal içeriği ile yüz ve göz makyajını cildi tahriş etmeden, son derece hassas ve etkili bir şekilde temizleyen ürün, göz yakmadığı için göz çevresinde de kullanılabiliyor. Tüm cilt tiplerine uygun olan ve dermatolojik olarak test edilen Biorichi Doğal Makyaj Temizleme Sütü, içeriğindeki doğal yağlar sayesinde kirpikleri de besliyor.

Biorichi Makyaj Temizleme Sütü

Cildin doğal lipit yapısına uyumlu olan ve doğal nemi koruyan Biorichi Doğal Makyaj Temizleme Sütü’nün içeriğinde arnika, biberiye, at kestanesi ve olus yağı bulunuyor. Arnika cildi rahatlatıp yatıştırır ve yumuşatırken; antiseptik özelliğiyle akneleri engellemeye yardımcı olan biberiye, cilde esneklik ve sıkılık kazandırdığı gibi cildi hem temizliyor hem de yumuşatıyor. At kestanesi pürüzsüz ve güneş lekelerinin olmadığı bir cilt sağlarken, cildin doğal lipit yapısı ile benzerlik gösteren ve en hassas ciltlerde bile güvenle kullanılabilen olus yağı, yoğun bakım yaparak nemlendirici etki gösteriyor.

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

özel fiyat için tıklayın

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.
WhatsApp Bilgi Hattı