Biorichi Alkolsüz Doğal Yüz Toniği ile mükemmel arındırma ve bakım

Biorichi Alkolsüz Doğal Yüz Toniği, başta şehir hayatının olumsuz etkileri olmak üzere pek çok etkenin yüzde neden olduğu sorunları ortadan kaldırarak, arındırma ve bakım sağlıyor. %97 oranındaki doğal içeriğiyle cildin en yakın dostu olmaya aday Biorichi Alkolsüz Doğal Yüz Toniği, doğal gülsuyu ve bitki özleri sayesinde ciltteki fazla sebum (yağ bezlerinin meydana getirdiği salgı) ve ölü hücreleri temizleyerek gözeneklerin tıkanmasını önlemeye yardımcı oluyor.

Tıkanmış gözeneklere nüfuz ederek cildi derinlemesine temizleyen Biorichi Alkolsüz Doğal Yüz Toniği, cildin günlük temizliği ve bakımı için ideal bir ürün olarak öne çıkıyor. Yüzü arındırırken canlandıran ve hissedilir derecede rahatlatan bir etki bırakan, dermatolojik olarak test edilen ürün, tüm cilt tiplerinde sorunsuz olarak kullanılabiliyor.

Alkolsüz ve doğal içerik

Hiçbir şekilde cildi kurutmayan ve tahriş etmeyen Biorichi Alkolsüz Doğal Yüz Toniği’nin içeriğinde doğal gülsuyu, papatya, biberiye, at kestanesi ve ‘öküzgözü’ olarak da bilinen arnika bulunuyor. Tazelik ve ferahlık veren doğal gülsuyu, ciltteki fazla yağı ve kiri temizlerken cilde parlaklık ve nem kazandırıyor; akneleri engellemeye yardımcı olurken, cildi sıkılaştırıyor. Yüz ve cilt güzelliği için en önemli bitkiler arasında yer alan papatya cildi diri tutarken, antiseptik özelliğiyle iltihap giderici etki gösteriyor. Biberiye cilde esneklik ve sıkılık verirken aynı zamanda cildi temizliyor ve yumuşatıyor. At kestanesi cildi pürüzsüzleştirip güneş lekelerini önlemeye yardımcı olurken; arnika ise cildi rahatlatıp yatıştırıyor ve yumuşatıyor.

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

 

özel fiyat için tıklayın

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.
WhatsApp Bilgi Hattı